با 15 راهکار عجیب و جالب نمک آشنا شوید

شاید زیاد شنیده باشید که گفته می شود نمک برای بدن مضر است و تا حد امکان باید میزان مصرف این ادویه را کاهش داد. اما بد نیست اشاره کنیم که نمک فواید متعددی هم دارد. از جمله می توان به تنظیم ضربان غیرطبیعی قلب، تنظیم فشار خون، کمک به عملکرد صحیح سلول های عصبی، صاف و نرم کردن حنجره، تنظیم خواب و از بین بردن سرفه های خشک اشاره کرد.

نگاهی به واندا رَین؛ اولین هتل هفت ستاره در شانگهای چین

هتل هفت ستاره ی «واندا رَین» (Wanda Reign) در بندر باند (Bund) شهر شانگهای که اولین هتل هفت ستاره ی این شهر به شمار می آید بدون شک مسافران را تحت تاثیر قرار خواهد داد. نمای بیرونی این هتل به شکلی بسیار زیبا و با استفاده از شیشه و فولاد و توسط موسسه ی طراحی فوستر و شرکا و استودیو هیثرویک طراحی شده است.

راهنمای رژیم غذایی برای بهبود نشانه‌ های یائسگی

وقتی زنان به یک سن خاص می‌رسند وارد مرحله‌ای از زندگی خود به نام یائسگی می‌شوند و یک سری نشانه‌های آزاردهنده را تجربه می‌کنند. اگر خود شما یا کسی که به او اهمیت می‌دهید درگیر این عوارض شده است یک سری مواد غذایی و روش‌ها وجود دارند که باید از وجودشان آگاهی پیدا کنید.

از معجون عرق نعناع تا سکنجبین خیار؛ با نوشیدنی های خوشمزه بهاری آشنا شویم

نوروز 96 تمام شد و دوران آجیل های پر نمک و شیرینی های بزرگ و کوچک، حداقل برای مدت کوتاهی پایان یافت. اما به هر حال، کم تحرکی و جوش های پوستی که به دلیل تغییر رژیم غذایی در طول تعطیلات ایجاد شده است،‌ به ریکاوری خوب نیاز دارد.