آیا به تمام ویتامین‌های گروه B نیاز دارید؟

به بیشتر دانشجویان پزشکی آموزش داده می‌شود که افراد به مکمل‌های ویتامین نیاز ندارند و اگر رژیم غذایی متعادلی داشته باشند می‌توانند تمام مواد مغذی مورد نیاز خود را دریافت کنند. اما مشکل این است هیچکس نمی‌داند یک رژیم غذایی متعادل واقعا چیست.

طرز تهیه شربت آبلیمو با دو طعم متفاوت و ایده آل

شربت آبلیمو مخلوطی از شکر، آب و آبلیمو می باشد، که برای تهیه این شربت با طعم های عالی و متفاوت می توان از گلاب، زعفران و پوست لیمو ترش نیز استفاده کرد. از این رو در این مطلب، 2 روش طرز تهیه شربت آبلیمو را در اختیار علاقمندان به این نوشیدنی قرار خواهیم داد.

چگونه سیستم لنفاوی خود را به طور طبیعی پاکسازی کنیم؟

سیستم لنفاوی بخش مهمی از سیستم ایمنی است و برای این طراحی شده که ضایعات را از بدن دفع کند. گاهی لازم است گره‌های لنفاوی وقتی که مسدود می‌شوند تخلیه شوند. در این مطلب برای شما می‌گوییم چگونه سیستم لنفاوی خود را به طور طبیعی پاکسازی نمایید و فواید این کار را نیز به شما می‌گوییم.

چگونه کابوس دیدن را متوقف کنیم و آسوده بخوابیم؟

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که شب‌ها با کابوس دیدن خواب ناآرامی دارید، باید بدانید که خواب نامنظم و پر کابوس علت خستگی‌های مکرر شماست. خوشبختانه راه‌هایی وجود دارد که شما می‌توانید برای دست یافتن به خوابی آرام و بی دغدغه آن‌ها را امتحان کنید و کابوس دیدن را تا حد زیادی متوقف کنید.

بهترین دستورالعمل برای بیف استروگانف

بیف استروگانف کلاسیک با گوشت نواری شکل و قارچ در یک سس خامه‌ای درست می‌شود که معمولا پس از ریختن روی نودل، سرو می‌شود. از اسم این غذا نترسید، چون این دستورالعمل آسان و در عرض 30 دقیقه درست می‌شود.