اگر خواب‌هایتان را فراموش می‌کنید، این ویتامین را مصرف کنید

افرادی که مقادیر زیادی ویتامین B6 دریافت کردند؛ میانگین بالایی در خواب‌های واضح داشتند. پژوهشگران معتقدند ویتامین B6 بود که این تأثیر را ایجاد می‌کرد، زیرا اسیدهای آمینه را به یک انتقال دهنده عصبی به نام سروتونین تبدیل می‌کند که مغز را در دوره خواب بیدار نگه می‌دارد؛ دوره‌ای که در آن خواب‌ها واضح‌تر هستند.

چرا زنان ژاپنی لاغرند؟

گفته می‌شود که زنان ژاپنی، جزو زیباترین زنان دنیا هستند. آن‌ها همیشه از سن واقعی‌شان جوان‌تر به‌نظر می رسد؛ در سی‌سالگی مانند 18 ساله‌ها و در 40 سالگی مانند 25 ساله‌ها هستند. به علاوه عمر طولانی‌‌ای هم دارند. در این مقاله در بنیتا خواهید خواند که چرا زنان ژاپنی لاغر و زیبا هستند و بیشتر از بقیه عمر می‌کنند. در ادامه با ما همراه باشید.

چگونه در زمان تجربه بیشترین میزان استرس، انرژی خود را در بالاترین سطح ممکن نگه داریم؟

برای همگی ما پیش آمده که در لحظاتی از زندگی دچار استرس شده و از فرط عصبانیت حاصل از آن از کوره در رفته باشیم. اینکه بخواهیم به طور کامل از چنین پدیده طبیعی دوری گزنیم حقیقتا کار دشواری است اما با کنترل سطح استرس می توانیم کیفیت زندگی خود و اطرافیان مان را بهبود بخشیده، به سلامتی خود کمک کرده و باعث افزایش انرژی مان نیز بشویم.

25 نمونه از عجیب ترین و خنده دارترین اشتباهات معماری در سازه های گوناگون

ما هم تاکنون پل یا ساختمان نساخته ایم، اما بدون شک اینقدر می دانیم که درب خانه باید در سطح زمین باشد یا دست کم، پلکانی برای دسترسی به آن وجود داشته باشد. یا مثلا پل باید یک تکه و کامل باشد؛ پله برقی نباید به سقف ساختمان ختم شود و ….

با زن مسلمانی آشنا شوید که باعث شد کمپانی نایکی وارد دنیای حجاب اسلامی شود

دو سال پیش بود که آمنه الحداد، در حالی که خود را برای مسابقات المپیک تابستانی ریو در رشته ی وزنه برداری آماده می کرد، تماسی از کمپانی مشهور نایکی دریافت نمود که از وی درخواست شده بود در صورت تمایل با آن ها قرارداد بسته و لباس مخصوص این کمپانی با حجاب کامل اسلامی را بر تن کند.

اینستاگردی با روزیاتو؛ نگاهی به سبک زندگی دیجیتالی کشتی گیر های ایرانی

گزارش اینستاگردی روزیاتو که در یکسال اخیر نگاهی داشته به جدیدترین اینستا نوشته های شخصیت های معروف سیاسی، فرهنگی، ورزشی و هنری ایران در این شبکه محبوب، این بار، به طور اختصاصی سری به صفحات جامعه ورزش زده تا سبک زندگی دیجیتالی کشتی گیرها را  بررسی کند.

خواص ملون برای سلامت بدن

ملون‌ها دارای ترکیبات ارگانیک متنوعی هستند که ارتباط مستقیمی با کاهش احتمال سرطان روده، ریه، سینه و دهان دارند. این ترکیبات رادیکال‌های آزادی که مسئول بروز سرطان هستند را خنثی می‌کنند.