دنیای هنرمندان؛ مروری بر مدهای مورد علاقه و سبک لباس پوشیدن لیلا بلوکات

لیلا بلوکات، بازیگر سینما و تئاترکشورمان، از جمله هنرمندان فعال ایرانی در اینستاگرام بوده که ظرف 3 سال گذشته، بیش از 400 پست را در صفحه خود به اشتراک گذاشته و اکنون بیش از 1.2 میلیون فالوور دارد. لیلا بلوکات همچون بهنوش بختیاری و الهام حمیدی، عاشق دنیای مد و لباس بوده و هر از گاهی، هوادارانش را با فوتوشوتینگ های رنگارنگ خندان، سورپرایز می کند.

8 توصیه تغذیه‌ای به مادران باردار و شیرده در نوروز

هرچه رژیم غذایی مادر کامل‌تر و متناسب‌تر باشد، کودک بهتر رشد خواهد کرد، البته کمبود غذایی مادر در حد خفیف اثر چندانی بر رشد کودک ندارد زیرا کودک نیازش را از ذخائر بدن مادر تامین می‌کند، پس این مادر است که دردرجه اول لطمه می‌بیند.

با این تست به سادگی آجیل تقلبی را بشناسید

آجیل تازه نباید هیچ بوی نامطبوعی از جمله بوی تند و بوی ترشیدگی داشته باشد که وجود حفره یا کپک زدگی از نشانه‌های کهنگی آجیل است. اگر در میان آجیل بقایای حشرات مرده یا زنده دیدید، بدانید که آجیل کهنه و فاسد است.

زندگی شاداب با این دمنوش‌های خانگی

آویشن دارای طبع گرم و خشک است. این گیاه دارای خواص فراوانی است از جمله: بازکننده انسدادها، تحلیل برنده بادها و بلغم، ضد اسپاسم، موجب تنقیه ریه و معده و کبد و روده‌ها از رطوبت و بلغم شده و مانع صعود بخار به مغز می‌گردد.

معجزه ای به نام زوئی؛ دختر بچه ای 306 گرمی که اکنون به نوجوانی موفق تبدیل شده است

تا به حال داستان ها و روایت های عجیبی در مورد تولد نوزادان نارس و یا دارای بیماری شنیده شده و ما نیز برخی از آن ها را به شما نشان داده ایم. با این حال موردی که قصد داریم به آن بپردازیم بسیار جالب تر و عجیب تر از ماجراهای قبلی جلوه می کند.

با انجام این 3 کار وزن خود را به سادگی کم کنید

انجام ورزش صبحگاهی نه تنها سوخت و ساز را تقویت می‌کند و کالری‌های بیشتری نسبت به افرادی که در زمان‌های دیگر ورزش می‌کنند را می‌سوزانید، بلکه خلق و خو را نیز بهبود می بخشد و الهام بخش شما برای تصمیم گیری های سالم در طول روز است.