چرا چشم هایمان قرمز می شوند؟

داشتن چشم‌های قرمز موجب می‌شود به دلایلی نظیر بیماری، ناراحتی یا اعتیاد مورد بازخواست اطرافیان قرار بگیرید. اما حقیقت ماجرا این است که قرمزی چشم‌ها می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد. قرمزی چشم خود می‌تواند نشانه مشکلات دیگر مانند خشکی چشم، خواب بسیار کم یا مصرف بی‌رویه قطره چشم باشد.

آیا زردچوبه تمام ادعاهای درمانی که در پس آن وجود دارد را حقیقتا داراست؟

سالیان سال است که زردچوبه با دارا بودن خواص درمانی، ضدتورم و آنتی اکسیدان بودن بسیار قوی خود، مشتریان فراوانی پیدا کرده. این ماده در فرهنگ طبخ غذا در کشورما نیز بخش جدایی ناپذیر آشپزی قلمداد می شود.

نگاهی به تصاویر اشتباهات خنده داری که زوج ها انجام داده اند

زندگی دو نفره در کنار همه لحظه های عاشقانه و روزمره ای که دارد، گاهی با رویدادهای خنده داری همراه می شود که نمی توان راحت از کنار آن ها گذشت و به همین خاطر، بیشتر ما عادت داریم داستان سوتی های یکدیگر را برای اطرافیان تعریف کرده و در مواقعی، عکس های ماجرای یاد شده را در اینترنت منتشر می کنیم.

نکات قابل توجه قبل از رژیم گرفتن (1)

خوب غذا خوردن شرط لازم برای شروع یک رژیم غذایی خوب و مؤثر است: بنابراین باید از مواد غذایی خوب و متعادل استفاده کنید و اصول اساسی تغذیه را رعایت نمایید. خوب غذا خوردن یعنی مصرف انواع مواد غذایی مختلف.

خوشمزه روز: کاپ کیک کهکشانی [تماشا کنید]

روش تهیه این کاپ کیک بسیار آسان است اما برای تزئین آن به انواع تزئینات براق خوراکی نیاز دارید که می توانید از لوازم قنادی فروشی ها خریداری کنید. از جمله باید به نقل های براق، ستاره های درخشان و پودرهای اکلیل مانند اشاره کرد. برای آشنایی با روش پخت این کاپ کیک ها با ما همراه باشید.